joomla 1.6

W dniu 26.01.2015 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na zimowe szkolenia animatorów - wszystkie miejsca są już zajęte. Kolejne szkolenie organizowane będzie latem, w Brennej, w terminie od 20. do 28. lipca.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku w czasie ferii!!!

ks. Jakub Dąbrowski

Od dnia 16.01.2015 na szkolenie animatorów przyjmujemy już tylko indywidualne zgłoszenia za pośrednictwem poczty internetowej (adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Kilka wolnych miejsc jest jeszcze w Brennej Pinkas, Bystrej i Zabrzegu.

ks. Jakub Dąbrowski

 

Zgłoszenia na szkolenie animatorów dokonujemy w dwóch etapach:

Etap 1 – rezerwacja miejsca za pośrednictwem strony internetowej i wydruk potwierdzenia

Rezerwacji będzie można dokonywać począwszy od piątku 5.12.2014, od godz. 19:00. Rezerwacji dokonujemy, klikając na zakładkę FERIE. Wybieramy turnus i punkt rekolekcyjny, a następnie wpisujemy wymagane informacje. Wybieramy ZAPISZ i drukujemy potwierdzenie.

Etap 2 – dostarczenie potwierdzenia, karty i zaliczki do Biura Dzieci Maryi

Po dokonaniu rezerwacji przez internet, zgłaszający ma 10 dni na dostarczenie potwierdzenia, karty i zaliczki (połowa opłaty za szkolenie, czyli 150 złotych) do Biura Dzieci Maryi. Po upływie tego okresu czasu rezerwacja zostanie anulowana. Biuro Dzieci Maryi (II piętro probostwa Katedry Chrystusa Króla w Katowicach) będzie czynne w czwartki od 13:00 do 16:00, w następujące dni: 11.12, 18.12, 8.01, 15.01, 22.01.

Poza wyznaczonymi terminami realizacja etapu drugiego będzie możliwa na probostwie Parafii św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach, po wcześniejszym uzgodnieniu. Kontakt:  519.546.453 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informacja o miejscach, terminach, wymaganiach i kosztach tegorocznego szkolenia została zamieszczona poniżej.

 

W związku z Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny w naszych parafiach organizujemy Msze Święte. Podczas tych Eucharystii przyjmujemy do wspólnot Dzieci Maryi nowych uczestników, którym nakładamy medaliki z wizerunkiem Niepokalanej.

W medaliki można się zaopatrzyć w biurze Dzieci Maryi (II piętro probostwa Katedry Chrystusa Króla w Katowicach). Przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia biuro będzie czynne w czwartek 27. listopada i 4. grudnia (w godzinach: 1300 – 1600), oraz we wtorek 2. grudnia (w godzinach: 1400 – 1600).

Poza wymienionymi terminami w medaliki można się zaopatrzyć (po wcześniejszym umówieniu spotkania) na probostwie Parafii Św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach (ul. Ks. Markiefki 89).

 

Szkolenia dla animatorów odbędą się – jak co roku – podczas ferii zimowych: 02-07.02.2015 (turnus 1) i 09-14.02.2015 (turnus 2).

Turnus I: Częstochowa, Zabrzeg.

Turnus 2: Bystra, Brenna Leśnica, Brenna Pinkas.

Turnusy rozpoczynają się w poniedziałek o godzinie 12:00, a kończą się w sobotę przed południem. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 300 złotych. W szkoleniu mogą brać udział dziewczęta z klas gimnazjalnych i starsze.

Odnośnie do wymagań, stawianych kandydatom na animatorów, zobacz: http://www.dziecimaryi.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=177:wymagania-do-kody

Zapisy rozpoczniemy na przełomie listopada i grudnia - informacja pojawi się na naszej stronie. Podobnie jak zapisy na letnie rekolekcje, będą przebiegały dwuetapowo: rezerwacja przez internet i potwierdzenie rezerwacji w biurze Dzieci Maryi.

Ankieta Co sądzisz o nowej stronie Dzieci Maryi?

Nowa strona DM jest:
 

Ankieta

Ile masz lat?
 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości